Polityka prywatności

Napisaliśmy to podsumowanie, ponieważ aby nasza strona dostosowała się do Twoich potrzeb, zbieramy automatyczne informacje, abyśmy mogli zobaczyć, jakie funkcje pomagają i jakie funkcje utrudniają wyszukiwanie rymów.

Chcemy, abyś wiedział, jakie informacje gromadzi nasza strona i jak z niej korzystamy. Nie handlujemy informacjami zebranymi za pośrednictwem strony internetowej i pracujemy tylko z programami firm, które nie przekazują informacji, które zebraliśmy innym. (Polityka prywatności Google)

Odwiedzając naszą stronę, zgadzasz się, że wykorzystujemy Twoje dane zgodnie z naszą polityką prywatności, dlatego też chcielibyśmy szczegółowo opisać, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane.Dodatkowo chcielibyśmy poinformować Cię o charakterze dostarczanych przez nas treści.

0. Spis treści

Niestety w wynikach wyszukiwania mogą występować przekleństwa, skandaliczne, seksistowskie, a nawet rasistowskie wyrażenia. Warunki te nie odzwierciedlają naszej opinii, ale są wynikiem świetnej kolekcji danych, napisanych przez autorów piosenek prawdopodobnie w kilku utworach. Oznacza to, że nasze wyniki są częścią całego obrazu o tym, jakie słowa podobne do słów są w tym języku i niczym więcej. Nie chcemy angażować się w spory ideologiczne. Mam nadzieję, że nie będziesz bardzo roztargniony przez te dziwne dziwne wyniki. Czasami w wynikach wyszukiwania pojawiają się obce słowa, jest to "szum" zbierania danych, staramy się oczyścić system, ale czyszczenie nie zawsze jest doskonałe.

1. Kiedy gromadzimy informacje?

Automatycznie zbieramy informacje na temat tego, czego szukasz, jak szybko korzystasz z funkcji, jakiego systemu operacyjnego, przeglądanej przeglądarki i jakiego adresu IP używasz. Dodatkowo w momencie logowania na Facebooku możemy poprosić o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail.

2. W jaki sposób wykorzystujemy informacje, które zbieramy?

Używamy danych, które zbieramy

3. Prywatność w zakresie płatności online

Jesteśmy wyłącznym właścicielem informacji zebranych na naszej stronie. Nie ujawnimy twoich danych osobowych żadnej innej firmie bez twojej zgody.

4. Jak obchodzić się z Twoimi danymi?

Nie ujawnimy twoich informacji w celu identyfikacji, chyba że jesteśmy do tego zobowiązani przez władze.

Władza może nam polecić udostępnianie informacji w celu zapobiegania nielegalnej działalności, domniemanych oszustw lub sytuacji, które mogłyby zagrozić czyjejś fizycznej integralności, lub w inny sposób prawnie zdeterminowany.

5. Ochrona informacji

Podczas tworzenia i edycji strony internetowej zwracamy uwagę na używanie bezpiecznych, stale ulepszanych, nowoczesnych systemów z bezpiecznymi hasłami. I używamy metod programowania, które zgodnie z naszą najlepszą wiedzą nie dają szansy na wejście szkodliwego programu do naszego systemu i kradzież danych.

Czy korzystasz z plików cookie?

Tak. Pliki cookie to najprostsza metoda uzyskiwania dostępu do gromadzenia informacji statystycznych potrzebnych do stworzenia tej strony internetowej (np. Google analytics).

6. Anuluj subskrypcję

Jeśli chcesz, aby Twoje dane zostały usunięte, skontaktuj się z nami na Facebooku, a my ręcznie usuniemy Twoje dane.

7. Negocjacje

Odwiedzając nas, potwierdzasz i akceptujesz warunki niniejszej Polityki prywatności w momencie udostępniania tych informacji.

Ciesz się rymowaniem!